Kombi Servisi // (0224) 253 60 77

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak bizlere verilen hizmetler,klima bakımı,arıza tespiti,tamiri,montajı,kombi bakımı,sanayi dolapları bakımı, market dolapları servisi,klima bakımı ve merkezi sistem klima servisi,bakım ihtiyaçlarını güneşli ticaret merkezi çevresinde bireylere, şirketlere yönelik olarak müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu güler yüzlü,işini özenle yapan uzman personeliyle ferah ve sıcak bir ortamda size en uygun çözümü en kısa sürede sunularak karşılamaktadırlar.Kombilerinizde oluşan arızalarınızı hızlı arıza onarımı ve tespiti yapılması için elimizden gelen hizmeti sizlere sunmaktayız.Siz değerli müşterilerimiz ailenizle rahat bir kış geçirmeniz için en iyiyi en ucuza sizlere sunmaktayız yaptıgımız işlerin kombi servisi olarak arkasındayız ve siz müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz arızalı olan parçayı yenisiyle değiştirip ya da prefosyonel teknik ekip arkadaşlarımız tarafından tamiri yapılıp arıza giderilir.Verdigimiz 1 yıl garanti yaptıgımız işin 1 yılda bozulacagı anlamını taşımaz.Son zamanlarda oluşan cevre kirliliği kombinizin cok cabuk arıza vermesine neden olabilir ve bu yüzden yılda birkere olmak şartıyla kombi bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi Servisi kombi bakımı yaptırmadıgınız taktirde kombide pislenmeler meydana gelir ve bu pislenmeler sonucunda ısı dengesi bozulur ve peteklere ısı yalıtımı yapmaz bu yüzden dolayı evinizde ısı oranı düşer ve faturalarınızda yüksek maliyete neden olur. Kombi Servisi o yüzden kombi bakımlarınızı aksatmayınız zamanı geldiginde yaptırınız. Kombileriniz yanısıra ısınmayan petekleriniz varsa ısınmayan peteklerinize ısınma garantisi veriyoruz.Peteklerinizin ıcınde oluşan tortular,kireçlenmeler, ısıyı yalıtım yapmaz.

Kombi Servisi Kombi fonksiyonları

Kombi Servisi gaz yakıtlı yoğuşmalı kombilerde, su sadece yoğuşmalı kombiler gibi yanma ısıları gibi ısıtılır. Elde edilen baca gazı, normal olarak bacanın içine geçirilir. Bunun bir sonucu olarak, baca gazında bulunan enerji kaybolur. Bununla birlikte, teknoloji yoğunlaştırılması sıcak su buharı büyük ölçüde oluşan bu gazların yarar sağlamaktadır. Kombi Servisi bu baca gazı ısıyı alır ve ısıtma devresine elde edilen enerji besler.

Kombilerde Kullanılan Gaz Kısaca bilgi

Kombi Servisi gaz küresel ısı ve enerji piyasasında en önemli yakıtlarından biridir. Bunun önemi nispeten büyük gaz rezervlerine
önümüzdeki birkaç on yıl içinde değiştirmek olası değildir. LPG ve biyogaz gaz ısıtıcılar için bir yakıt olarak doğal gaz ek olarak kullanılabilir. Kombi Servisi doğalgaz diğer fosil yakıtlara göre çok maliyetli olduğunu. Bu anlamlı derecede düşük sermaye maliyetleri nedeniyle. Artı hiçbir maliyeti depolama için çözeceğini. Doğal gaz kullanan teknoloji, aynı zamanda çok verimli. Sen, özellikle modern yoğuşmalı kazanlar ile, enerji dışında en olsun. Gaz hiçbir kurum veya kül ile temiz yakar ve bu nedenle örneğin yağ daha düşük emisyon üretiyor. Bu en çevre dostu fosil yakıt olarak kabul edilir.

Kategoriler: Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA FİYAT AL