Kombi Bursa Servisi // (0224) 253 60 77

Kombi Bursa Servisi

Kombi Bursa Servisi

Kombi Bursa Servisi geleneksel ve yoğuşmalı kazanların sektörlerde hem tasarım ve ev içi kullanım için gaz kazanları imalatı, İtalya’da lider,bazı markalarda bunlar arasında yer alıyor bazı kombi markaları sürekli büyüme ve yeni dış senaryolara doğru sürekli gelişmesi, uluslararası piyasalarda takdir bir teyit kuruluşudur. Kombi Bursa Servisi yurtdışında veya yurt içinde ülkelerin standartlarına uygun tüm ürünlerin oluşturulması, tasarım ve gerçekleştirme,yer almaktadır.Kombi Bursa Servisi teknolojik ilerleme ekipman ve son derece uzmanlaşmış personeli de dahil . Kombi Bursa Servisi araştırma ve geliştirme bakımından üst düzey personellere sahip yaptıkları işin arkadasındalar. Kombi Bursa Servisi olarak hızlı arıza ve bakım onarımı yapmaktadırlar bursanın tüm merkezlerinde bulunan servisleri ile artık daha hızlı arıza onarımı yapmaktadırlar. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde iyi yerlere gelip iyi hizmetler sunmak için karşınızdayız.

Kombi Bursa Servisi Yoğuşmalı kazanlar

Kombi Bursa Servisi bir yoğuşmalı kazan çevre dostu bir kazan olduğunu. Özel brülör, örneğin, karbon monoksit (CO) ve azot oksitler (NOx), hava kirliliğinin başlıca sorumlusu iki gibi kirletici emisyonları düşürmek için olanak sağlar. Kombi Bursa Servisi aslında, yoğuşmalı kazanlar,sınıf 5 Avrupa standartlarına tarafından kurulan en iyi çevre dostu sınıfına girmektedir kullanış bakımındanda kolay ve sağlıklıdır. Kombi Bursa Servisi yoğuşmalı kazan ile karakterize edilen soğutma egzoz gazları su buharı hangi sıcaklıklara kendileri, yoğunlaşma, yani, egzoz gazı içinde ihtiva sıvı durumuna geri döner sisteme aktarılır ve şeklinde dağılmış olmayan enerji toparlanması için izin verilmesi, baca ile buhar. Kombi Bursa Servisi sadece aralık veya anlık sıcak su üretimi veya bir tank, kısmen korunmuş veya özel çerçeve içinde gömme açık kurulum için hazır modelleri ile kombine ısıtma yoğuşmalı için sürümleri içerir

Kombi Bursa Servisi Geleneksel Kazanlar

Kombi Bursa Servisi geleneksel kazanlar atmosferik brülör kapalı bölmeli ve zorla taslak, ya da bir yanma devresinde fan ya da açık odasının ve doğal taslak ile olabilir ya da yükleme odadan havayı indirebilen cihazlardır. odacık modeller mühürlü ve fan 90 + 2 log p daha yüksek verime sahip destekli.Onlar sadece ısıtmak için kullanılabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonARA FİYAT AL